Порушення Правил безпеки систем газопостачання споживачем – імовірна причина вибуху в багатоповерхівці м. Кропивницького

Як повідомив головний інженер Кропивницької філії "ГАЗМЕРЕЖІ" Володимир Шаповал місцевим журналістам:

"Бригада АДС виїхала за адресою вулиця Юрія Коваленка 5, корпус 2 щойно отримала виклик. Першочергово було відключено газопостачання у під’їзді, де сталась подія, а також проведено обстеження об’єкту та оформлення відповідних актів. За результатами огляду виявлено, що потерпілий який вів асоціальний спосіб життя, самовільно від’єднав газову плиту від мережі, порушивши Правила безпеки системи газопостачання. Ймовірно це призвело до нещасного випадку. Триває досудове розслідування. Оцінку діям постраждалого даватимуть правоохоронні органи".

Головний інженер підкреслив, що ні сьогодні, ні в попередні дні до аварійно-диспетчерської служби 104 не надходили звернення від мешканців за вказаною адресою.

Відновлення газопостачання буде проводитись спільно з представниками обслуговуючої організації після надання актів перевірок вентиляційних каналів та обстеження кожної квартири на предмет відповідності вимогам чинного законодавства.

Звертаємо увагу: згідно затверджених нормативних актів, споживачі несуть відповідальність за користування газовими приладами у помешканні, а балансоутримувач (власник) – за обслуговування внутрішньобудинкових мереж. Водночас, зона відповідальності "ГАЗМЕРЕЖІ" – розподіл природного газу до вимикаючого пристрою встановленого до будинку.

Просимо споживачів бути уважними, користуватись газовим обладнанням з дотриманням Правил безпеки систем газопостачання та в разі відчуття запаху газу в будинку одразу викликати спеціалізовану службу 104.

 

 

Попередня Наступна
(0 Votes)