Тренування з питань цивільного захисту у ВАТ "Кіровоградгаз"

 

15 квітня 2022 року проведене спеціальне об’єктове тренування з питань цивільного захисту із залученням посадових осіб керівного складу, головних інженерів УЕГГ та начальників дільниць, а також осіб керівного складу ВАТ "Кіровоградгаз", відповідальних за організацію та здійснення заходів з питань цивільного захисту.

Тема тренування: "Дії працівників протипожежної ланки щодо приведення ланки у готовність до дій та гасіння пожежі під час надзвичайних ситуацій природного, техногенного та військового характерів".

Перед початком тренування організовано проведення педагогічним працівником навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області планової консультації учасників тренування. Кожного учасника тренування забезпечено навчально-методичними матеріалами та посібниками для доведення до співробітників на місцях.

У ході проведення спеціального об’єктового тренування здійснено набуття працівниками, які входять до складу формувань цивільного захисту, навичок з виконання спеціальних робіт і заходів за умов надзвичайних ситуацій, формування їх здатності до колективних дій; перевірено реальність плану приведення формувань цивільного захисту ВАТ "Кіровоградгаз" у готовність до дій за призначенням. Відпрацьоване імітаційне гасіння пожежі на підприємстві.

 

               

 

 

(0 Votes)