Тимчасове відключення газопостачання с. Іскрівка

У зв’язку з виконанням робіт по заміні ШРП №5, ШП-2 РД-50 на ШГРП Ф.RG/2MBZ/50, в с. Іскрівка, Олександрійського району, згідно з Планом розвитку газорозподільної системи, 07.09.2021 року з 9.00 по 16.00, тимчасово буде припинено газопостачання житлових будинків за адресами: 

вул. Шевченка,
вул. Миру,
вул. Степова,
пров. Шевченка,
пров. Набережний.

Загалом 161 абонент.

Проведення даних робіт дозволить покращити надійність системи газопостачання та дозволить підвищити безпеку використання газу у побуті, а саме оперативно реагувати на можливі надзвичайні ситуації на даній ділянці газопроводу.

Населення житлових будинків попереджено гучномовцями та інформаційними оголошеннями. Прохання перекрити крани перед газовими приладами!

Відновлення газопостачання буде здійснюватися 07 вересня 2021 року.


З метою забезпечення оперативного поновлення розподілу природного газу, просимо мешканців осель, до яких тимчасово було припинено газопостачання, забезпечити допуск працівників ВАТ "Кіровоградгаз" для безпечного пуску газу. Якщо хтось не був дома в цей час – ви можете викликати Аварійно-диспетчерську службу за телефоном 104, яка проведе пуск газу до Вашого будинку.


Зауважимо, що пускові роботи відповідно до "Правил безпеки систем газопостачання", можуть бути проведені тільки у світлий час доби.

ПРИНОСИМО ВИБАЧЕННЯ ЗА ТИМЧАСОВІ НЕЗРУЧНОСТІ !

(0 Votes)