В рамках благодійної акції "Дарую тобі життя" до дня Донора співробітниками ВАТ "Кіровоградгаз" було здано близько 10 літрів крові

Протягом місяця усі охочі співробітники ВАТ "Кіровоградгаз" в м. Кропивницькому та області мали змогу долучитися до акції та поділитися кров’ю з тими, хто її потребує.

Більшість з них здавали кров вперше та на собі відчули, що це повністю безпечно та не займає багато часу. Ми дякуємо всім співробітникам головного офісу та УЕГГ, хто долучився до благородної справи. Також окремо дякуємо Благодійному фонду "Янгол Життя"  за оперативну організаційну допомогу та консультацію. 

На сьогодні спостерігається серйозний дефіцит донорської крові та її компонентів, і це стосується усіх груп. Банки крові потребують постійного поповнення, попри це лише 10-15% людей можуть здавати кров як такі, що не мають серйозних протипоказань. А донорів, які готові це робити, на жаль, ще менше. І це є вагомою проблемою.

Акція "Дарую тобі життя", що пройшла в ВАТ "Кіровоградгаз" має на меті популяризацію донорського руху в Україні та закликає долучатися до здачі крові не лише в день Донора, а й поза ним.

Поділитися кров’ю з тими, хто її потребує – проста, але надзвичайно важлива місія. Адже кожна крапля крові є ціною людського життя. Пам’ятайте, рятуючи чиєсь життя, хтось колись таким чином може врятувати і ваше!