Індивідуальним клієнтам :: Розподіл природного газу
http://kirgas.com/tariff/

Ціни на газ та тарифи на послуги розподілу та транспортування природного газу
 • Проект структури тарифу на послуги з розподілу природного газу на 2018 рік

   

  ВАТ «Кіровоградгаз» надає на розгляд споживачів і громадськості проект структури тарифу на послуги з розподілу природного газу на 2018 рік.

  Відповідно до Постанови НКРЕКП  від 30.06.2017 р.  № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг»,                         ВАТ "Кіровоградгаз" публікує проект структури тарифу на послуги з розподілу природного газу на 2018 рік.

  Основною метою розгляду тарифу є приведення рівня заробітної плати працівників ВАТ "Кіровоградгаз" до середньої по промисловості Кіровоградської області,  перегляд обсягів витрат на ВТВ  відповідно до пункту 2 глави 6, розділу III, діючого Кодексу ГРС, розрахованих згідно затверджених методик, перегляд витрат на матеріали та послуги в зв`язку з інфляційними процесами.

  Повідомляємо, що 23 січня 2018 року 11.00 год. за адресою: м. Кропивницький , вул. Арсенія Тарковського, 67 (2-й поверх, актова зала) відбудеться відкрите обговорення проекту структури тарифу на послуги з розподілу природного газу ВАТ «Кіровоградгаз» на 2018 рік, який буде діяти з моменту його затвердження НКРЕКП.

   

  Зауваження та пропозиції приймаються за адресою: 25006, м. Кропивницький, вул. Арсенія Тарковського, 67, e-mail: mail@kirgas.com. Кінцевий термін подання зауважень та пропозицій – 18 січня  2018 року.

  На відкритому обговоренні (розгляді зауважень та пропозицій) обговорюються зауваження та пропозиції, надані до проекту тарифу  у письмовому вигляді у встановлений строк .

  Особи, які бажають взяти участь у відкритому обговоренні, подають до                       ВАТ “Кіровоградгаз» не менш ніж за 2 робочі дні до дня проведення відкритого обговорення заявки про участь у такому обговоренні.

   

   

   

  Проект структури тарифу

  Обґрунтування структури тарифу