Індивідуальним клієнтам  

Обслуговування газових мереж та обладнання

З метою забезпечення безперебійної та безаварійної роботи газових мереж м.Кіровограда та Кіровоградського району ВАТ «Кіровоградгаз» приділяє велику увагу безпечній експлуатації газопроводів та газового обладнання. Для цього щороку проводиться капітальний ремонт та технічне обслуговування газотранспортної системи та газового обладнання споживачів.Щорічні обсяги робіт, пов’язаних з проведенням капітального ремонту газових об’єктів визначаються:

  • для газопроводів – шляхом їх комплексного приладового обстеження;
  • для будівель та технологічного обладнання газо-регуляторний пункт (шафовий регуляторний пункт) засобів електрохімзахисту – через складання комісією дефектних актів, якими визначаються конкретні об’єми робіт з визначенням необхідних матеріально-технічних засобів для їх проведення (як по номенклатурі так і по кількості).

ВАТ “Кіровоградгаз” забезпечує виконання робіт з технічного обслуговування газопроводів і споруд на них. Капітальний ремонт газопроводів, проводиться спеціалізованими бригадами, які також забезпечують виконання невідкладних робіт, пов’язаних з ліквідацією виявлених витоків газу із газопроводів.

Для визначення технічного стану підземних газопроводів та для зменшення втрат природного газу ВАТ «Кіровоградгаз» проводить комплексне приладне обстеження підземних газопроводів та приладне обстеження на предмет наявності витоків газу надземних з’єднань. Створена спеціальна бригада з комплексного приладного обстеження підземних газопроводів, яка оснащена всіма необхідними приладами для виконання всього комплексу робіт. Так, за 2010 рік проведено комплексне приладне обстеження 253 км газопроводів.

Внаслідок газифікації щороку по м.Кіровограду та Кіровоградському району зростає кількість введених в експлуатацію газових об’єктів та обладнання. Так за І кв. 2011 р. прибуло розподільчих газопроводів 4,632км, 8 шт.будинкових регуляторів тиску газу.

Станом на 01.04.2011 р. на обслуговуванні ВАТ «Кіровоградгаз» по м.Кіровограду та Кіровоградському району знаходиться:

  • Газопроводів природного газу всього – 981,424км.;
  • Загальна протяжність сталевих газопроводів – 839,171км.;
  • Протяжність поліетиленових газопроводів – 142,253 км.;
  • Загальна кількість газорегуляторних пунктів – 69 шт;
  • Загальна кількість газорегуляторних пунктів шафового типу – 393 шт.;
  • Загальна кількість комбінованих будинкових регуляторів тиску газу – 2058 шт..